Главная / Новини / Як вибрати приміщення під офіс: практичні поради

Як вибрати приміщення під офіс: практичні поради

Сьогодні є велика кількість ідей бізнесу, реалізація яких не передбачає жодних офісних приміщень. Це дуже добре. Підприємці мають хорошу можливість вести свій бізнес без прив'язки до конкретного місця знаходження. Сьогодні можна займатися питаннями, сидячи у власній квартирі. Завтра можна поспілкуватися з клієнтом в кафе. А післязавтра - влаштувати собі робочий день на свіжому повітрі. Для цього достатньо озброїтися ноутбуком і відправитися в найближчий міський парк. Краса, та й годі!

Але, як би там не було, багато моделей бізнесу все ще припускають наявність офісу. Наприклад, юридична консультація або агентство нерухомості - просто зобов'язані мати власні офіси. Саме там приймають клієнтів, вирішують питання, підписують договори співпраці і т.д.

Як не крути, а питання пошуку, підбору та оренди офісного приміщення залишається актуальним і в третьому тисячолітті. Значить, прийшла пора розібратися з ще одним важливим бізнес-питанням.

На які важливі моменти варто звернути увагу при пошуку і оренди офісу?

1. Близькість до потенційних клієнтів

Напевно, тут і розписувати довго не варто. Чим ближче ваш офіс розташований від місцезнаходження ваших клієнтів, тим краще для вас. І для клієнтів, до речі, теж. Адже це зручно, коли питання можна вирішити поруч з будинком або роботою. І не потрібно їхати по пробках через все місто для підписання якогось папірця.

Загалом, при пошуку приміщення під офіс орієнтуйтеся на місцезнаходження своїх цільових клієнтів. Чим вони ближче, тим більше шансів, що вони звернуться саме до вас. Виняток - якщо ви єдиний представник даного напрямку в місті. Тоді клієнти будуть їхати до вас, незалежно від розташування вашого офісу.

2. Близькість до станцій метро і зупинок громадського транспорту

Цей момент також слід врахувати. Не всі ваші клієнти їздять на власних автомобілях або ходять пішки. Багато з них користуються перевагами (і недоліками) громадського транспорту. Тому, було б непогано врахувати цей момент. Як врахувати? Дуже просто.

Шукайте офісні приміщення в будівлях, розташованих поблизу від метро, ​​зупинок автобусів і трамваїв, стоянок таксі і т.д. Людям буде зручно добиратися до вас. Крім того, вам буде простіше пояснювати клієнтам по телефону, де саме ви знаходитеся. Досить вимовити назву зупинки або станції метро, ​​і все стає зрозуміло.

3. Наявність парковки

Інша частина клієнтів пересувається на власних автомобілях, мотоциклах та іншої техніки. Було б зовсім непогано, якби вони були впевнені, що завжди зможуть припаркуватися поблизу від вашого офісу.

Постарайтеся, при виборі приміщення під офіс, зупиниться на тому варіанті, поруч з яким є власна парковка. І чим ця парковка більше, тим краще. Ніхто не любить паркуватися в двох кілометрах від пункту призначення.

4. Зручність проїзду / під'їзду до вашій будівлі

Ще один важливий пункт. Буває так, що, начебто, і офіс хороший, і все є, але розташована будівля усередині величезного житлового району. І дістатися до нього незнаючому ці місцевість людині - дуже і дуже складно. Доводиться петляти по дворових доріжках, пробиратися через вузькі проїзди між припаркованими автомобілями, шукати місце для стоянки і т.д. Незручностей вистачає. Звичайно, можна не звертати уваги на такі «дрібниці». Але, повірте, клієнти на всі звертають увагу. Навіть на такі, здавалося б, дрібниці.

Намагайтеся підбирати офіс в такому будинку, що зручно розташоване. Тобто, повинен бути зручний проїзд і під'їзд. Повірте, серед безлічі пропозицій на ринку, знайти щось путнє і зручно розташоване не складе великих труднощів.

5. Зовнішнє і внутрішнє стан будівлі

Тут все просто. Під'їжджаючи до вашій будівлі і заходячи всередину, у ваших клієнтів складається певне враження і про вас і вашої компанії.

Погодьтеся, людині приємніше заходить в сучасний блискучий бізнес-центр або в старовинне, але добре відреставрована будівля, ніж у напівзруйновану будівлю з облізлою вікнами і скрипучим підлогою.

Пам'ятайте - перше враження найважливіше. Ваш офіс може виблискувати. Він може бути обладнаний за останнім словом техніки. Всередині може бути дизайнерський ремонт майбутнього. Але, якщо все це розташовано в стародавньому «прогнилій» будівлі, враження буде зовсім не те.

6. Наявність поблизу офісів конкурентів

Як не крути, а конкуренти поблизу - це вірний крок до невдачі. Намагайтеся добре вивчати територію, щоб завжди знати, чи є поблизу офіси ваших конкурентів. Якщо вони є, якщо їх багато, якщо вони вельми великі і серйозні, краще пошукати офіс в іншому місці. Це позбавить вас від багатьох проблем і витрат у майбутньому.

7. Наявність всіх необхідних комунікацій

Знову-таки, все просто. Нікому не хочеться після оренди офісу, відразу ж починати роботи з монтажу всіх необхідних систем - від опалення та водопостачання до підключення телефону, інтернету і установки системи кондиціонування. Набагато приємніше і дешевше, якщо все це вже було зроблено ще до вашого «заселення». 

 

 

 

Як вибрати приміщення під офіс: практичні поради
Сьогодні є велика кількість ідей бізнесу, реалізація яких не передбачає жодних офісних приміщень....

Кілька правил офісного етикету.
1. Завжди вітатися з колегами. Щоб не відбувалося в житті кожної людини в офісі, це не повинно ві...

м.Полтава, вул.Котляревського 1/27


Полтава
36000

Наші телефони
050-308-77-75
050-409-44-77