Главная / Новини / Кілька правил офісного етикету.

Кілька правил офісного етикету.

1. Завжди вітатися з колегами. Щоб не відбувалося в житті кожної людини в офісі, це не повинно відображатися в колективі. Тому, навіть якщо у Вас поганий настрій, необхідно посміхнутися і сказати співробітникам «доброго ранку» на початку робочого дня, а потім попрощатися, йдучи додому.

2. Не залишати мобільний з включеним звуком. Найчастіше, трапляється ситуація, коли хтось із колег кладе мобільний на стіл, а сам іде на обід або кудись геть. І тут апарат починає розриватися і дзвонити, ніж шалено дратує всіх сидячих в офісі. Тому, візьміть собі за правило ставити телефон на беззвучний режим, щоб не виводити тим самим колег з себе.

3. Робоче місце - особистий простір. В офісі стіл, монітор і стілець є маленьким притулком кожного працівника. А як говорить відома англійська приказка: мій дім - моя фортеця! Не можна дозволяти собі заглядати в чужу екран без потреби, підсаджуватися до співробітника або копатися в комп'ютерних папках без дозволу. Більш того, ні в якому разі не можна лазити в столах колег, попередньо не погодивши це!

4. Розмова по робочому телефону в особистих цілях - табу! І не дотримуючись цього правила, можна зіпсувати відносини з колегами назавжди.

5. Офісний холодильник - не особиста територія. Якщо всім колективом Ви і Ваші колеги скидалося грошима на чай, каву, нарізку, фрукти та овочі, це зовсім не означає, що у Вас є право заглядати туди частіше інших і повноцінно обідати такими запасами.

6. Дотримання дрес-коду - невід'ємна частина робочого процесу. І навіть, якщо у Вас в офісі немає жорстких обмежень в цьому сенсі, короткі шорти, в'єтнамки і абсолютна фривольність в одязі все-одно не доречні.

7. Не пліткувати і не питати у співробітників особистих питань. Не забувайте про те, що якщо людина захоче поділитися інформацією про себе, він обов'язково це зробить. Постійні обговорення і розпускання чуток для того, щоб дізнатися побільше «брудних подробиць», ще нікому не йшло на користь.

Як вибрати приміщення під офіс: практичні поради
Сьогодні є велика кількість ідей бізнесу, реалізація яких не передбачає жодних офісних приміщень....

Кілька правил офісного етикету.
1. Завжди вітатися з колегами. Щоб не відбувалося в житті кожної людини в офісі, це не повинно ві...

м.Полтава, вул.Котляревського 1/27


Полтава
36000

Наші телефони
050-308-77-75
050-409-44-77